جمعه گذشته مطابق جمعه های پیشین برنامه خوشا شیراز از شبكه استانی فارس روی انتن رفت و طبق معمول مجری این برنامه با میهمانان مشغول كری خوانی سرخابی شد!
مجری پیشین این برنامه كه از قضا خود را شیرازی میداند و بار دیگر چشممان به جمالش روشن شده همچنان رویه ی قبلی اش را پیش گرفته و روی انتن زنده شبكه فارس و در برنامه ای كه مزین به نام شیراز است و مخاطبین اصلی آن شیرازیها هستند با شوری زایدالوصف خود را هفت نسل پرسپولیسی میداند و در اكثر برنامه ها اصرار دارد این موضوع را به همه بفهماند!
دوست عزیز! اقای مجری! اقای پرسپولیسی دو اتیشه، انجایی كه سعی میكنند با كری و كل كل ابی و قرمز جو برنامه را شورانگیز كنند، تهران است نه شیراز! چرا فكر میكنید این حربه در جایی خارج از تهران هم جواب میدهد؟! ایا تابحال این كل كل منزجر كننده را در برنامه ای از شبكه اصفهان دیده اید؟ یا تبریز؟ یا خوزستان؟ یا مشهد؟ یا مازندران؟ یا...؟
واقعا تاسف برانگیز است در جایی كه تیمهایش در حال دست و پا زدن در لیگهای پایین هستند و نیاز دارند از تربیون های مختلف درباره انها صحبت شود، تریبون یك برنامه شیرازی جولانگاه كل كل های بی مزه میهمانان و مجری این برنامه سر دو تیم غیر شیرازی میشود!! اینكه هر كسی سلیقه ای دارد و ازاد است مطابق با ان علایقش را بروز دهد و حتی بر سر ان كل كل كند صحیح، اما وقتی بعنوان یك مجری در یك برنامه پربیننده ایفای نقش میكنید باید كمی خویشتن داری نمود و اگر ادعای شیرازی بودن دارید حداقل با علایقتان ان را ثابت كنید!


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 اسفند 1395    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()