1-      اول از همه توضیح مختصری بدم بابت مشکلات اخیر وبلاگ. حتما همه در جریان اتفاقات اخیر هستید. برخی از دوستان سوال پرسیدند که کار به کجا کشید و چه شد؟! خدمت این دوستان عارضم که داستان شکایت باشگاه از وبلاگ ختم به خیر شد و ترجیح میدهم جزییات را بازگو نکنم اما چند تا مطلب که بصورت اشتباه پخش شده را باید اصلاح کنم:

1-1  این وبلاگ هیچگاه فیلتر نشده و علت تعطیلی دو سه ماهه آن فقط از دسترس خارج شدن آن توسط مدیریت وبلاگ بوده است چرا که ترجیح دادیم در زمان رسیدگی به پرونده در دادسرا این وبلاگ تا اطلاع ثانوی غیر فعال شود. از همین طریق خبرهای تعطیلی و فیلتر شدن و ... را تکذیب میکنم.

1-2  موضوع دیگه جرایمی هست که برای این وبلاگ بریده شده، از تعطیلی گرفته تا زندان و جریمه نقدی و شلاق و ... که البته هیچکدام صحت نداشته و همانطور که عرض کردم بدون رخ دادن هیچکدام از این موارد ، ختم به خیر شد. و اخباری که این مدت گوش به گوش شد بیشتر همان یک کلاغ چهل کلاغ بود.

1-3  وبلاگ از اتهاماتی چون کذب و افترا و نشر اکاذیب مبری شد.

1-4  مهمترین نکته در روی دادن اتفاقات اخیر شاید شناخت دوست از دشمن بود! بالاخره این وبلاگ کوشید هشت سال مطالب را بدون جانب داری و غرض ورزی نشر دهد. خیلی ها در این سالها نظرات تندی دادند و احساساتشون رو از طریق این وبلاگ به گوش مسولین رساندند که البته در نهایت به پای این وبلاگ نوشته شد و این وبلاگ مورد بازخواست قرار گرفت. عده ای پس از شنیدن شکایت از وبلاگ بصورت حضوری یا تلفنی یا هر طریقی که برایشان مقدور بود به کمک شتافتند که از همینجا از همگی تشکر بی پایان دارم که مردانگی خودشون رو به رخ کشیدند. اما اکثر قریب به اتفاق کاربران بصورت خودجوش از دسترس خارج شدند و نه تنها پیامی در باب حمایت ندادند که شاید در خلوت خود ما را هم تکذیب کردند! بهرحال در هر اتفاقی هر چند بد، نکات خوب اینچنینی بروز میکنه که آدم اطرافیان خودش را بهتر بشناسه. کسانی که در پس فضای مجازی دست به کیبورد میشوند و یک شهر را حریف ، در فضای حقیقی به گوشه ای خیز میکنند و ترجیح میدهند رای ممتنع باشند ! بهرحال آفتاب پرست بودن هم خصیصه ایست!

2-      چنانچه خدا قبول کنه و البته دل و دماغی مانده باشه، قرار است این وبلاگ ادامه حیات دهد. البته با سبک و سیاقی جدید. مهمترین نکته اینکه با تفاهمی که بین وبلاگ و باشگاه برق شیراز حاصل شد قرار شد این وبلاگ هیچ مطلبی در حمایت یا نقد اتفاقات فعلی باشگاه نشر ندهد، پس دوستان اخبار فعلی باشگاه را از طریق منابع خود ِباشگاه پیگیری کنند.

2-1 از تایید کردن کامنتهایی که خود نگارنده ی آن هم در فضای حقیقی جرات تایید آن را نداشته باشد، معذوریم.

2-2 مطالب صرفا ورزشی و فوتبالی نخواهد بودو هر آنچه به ذهنمان لازم بیاید را نشر میدهیم

3-2 زبان سرخ وبلاگ همچنان سر جایش باقیست!

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 اسفند 1395    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()