گویا در خصوص مطلبی که راجع به آقای افشین پیروانی در وبلاگ درج شد سوء برداشت هایی صورت گرفته که بدینوسیله اعلام میگردد که:

در مطلب اخیر قصد هیچگونه توهین و بی احترامی به شخص آقای پیروانی نبوده و نیست. بهرحال خانواده پیروانی را نمیتوان از فوتبال شیراز و ایران فاکتور گرفت. اسم پیروانی ها از قدیم الایام در فوتبال کشور وجود داشته است و زحمات آنها را همگان شاهد بوده اند.
اما مطلبی که نگاشته شده در خصوص جوی ست که سال های اخیر در حال شکل گیری و قوت است ، جوی که سعی دارد تمام جنبه های مثبت شیرازیها را به منفی بدل کند . جوی که خود ما شیرازیها هم بعضا به آن دامن میزنیم. حرف وبلاگ این بوده که از اقای پیروانی که سنبل شیرازی بودن و فوتبالی بودن است توقع بود که در یک برنامه زنده آن شوخی را نمیکردند. هر چند که آگاهیم نیت آقای پیروانی چیزی جز مزاح نبوده است که به دید بنده هیچ شیرازی نمیتوان یافت که عرق شیرازی بودن نداشته باشد، اما حس شیرازی بودنمان حتی این گونه شوخی ها را برنمیتابد.
برهمین اساس اعلام میداریم شخصیت و سبقه پیروانی ها برای ما قابل احترام بوده و سیاست این وبلاگ هم هیچگاه توهین به اشخاص نبوده است. مطلب درج شده بهیچ عنوان در جهت توهین یا نقد فنی یا تخریب جایگاه ایشان در تیم ملی نبوده است . لطفا سوء برداشت نگردد ...

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 اردیبهشت 1395    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()