برقیها که بعلت زیر کشت بودن زمین اختصاصی خود مجبور به کوچ به ورزشگاه شهید دستغیب شده بودند با دست پر زمین مسابقه را ترک کردند.

ترکیب تیم برق :

جواد مرادی، مهرزاد حسینی، سجاد احمدی، امید کریمی، علی رزمی، علی محمد دهقان، حمیدرضا حیدری، فرزاد رضایی، خسرو پیروزان، حمید مویدی و جواد زارعی

سرمربی : ستار زارع


تیم برق شیراز با تمرینات نصفه و نیمه پای به این دیدار حساس گذاشته بود. دیداری که عدم نتیجه گیری در آن وضعیت جدولی نارنجی پوشان را به شدت نابسمان میکرد. آنها در این دیدار با حساب یک بر صفر پیروز میدان شدند و یک گل را نیز به ثمر رساندند که داور اعتقادی به گذر توپ از خط دروازه نداشت.
شاگردان ستار زارع در پایان هفته نهم رقابت های لیگ دسته سه، با یک بازی کمتر با کسب دو برد، چهار تساوی و دو باخت با ده امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. البته اگر سه امتیاز بازی با کرج نیز به حساب آوریم آنها 13 امتیازه خواهند شد و به رده پنجم جدول خواهند رسید.


عکس های دیدار و مصاحبه با ستار زارع در ادامه مطلب.

عکس و مصاحبه: حسن پرخیده / لازم به ذکر است جهت تهیه عکس و مصاحبه مسئولین همکاری لازم را انجام نداده و مشکلاتی در تهیه آن صورت گرفت. بد نیست اکنون که منبعی اخبار این باشگاه را به درستی پوشش نمیدهد همکاری لازم برای پوشش کامل بازیها با کسانی که بدون چشم داشت در پی آن هستند صورت پذیرد

دانلود فایل صوتی مصاحبه با ستار زارعنوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 فروردین 1395    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()