باشگاه برق جدید فارس برای فصل آینده رقابت های لیگ دسته دو کشور با کادر فنی فصل پیشین به توافق رسید و دو عضو دیگر نیز به اعضای باشگاه اضافه گردیدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه برق جدید فارس، با مذاکرات انجام شده مسئولین باشگاه با کادر فنی فصل پیش، توافق حاصل گردید که یک فصل دیگر همان کادر در سمت های خود ابقا شوند.
بر این اساس وحید رضایی سرمربی تیم خواهد بود و وحید مرادی و رحیم خدایاری او را در این امر یاری خواهند نمود. قاسم جنگنجو مربی دروازه بانان و امین زارع در نقش آنالیزور تیم فعالیت خواهند داشت. همچنین سرپرستی تیم نیز بر عهده سید محمدرضا حسینی خواهد بود.

اما برای این فصل دو عضو دیگر نیز به اعضای باشگاه اضافه گردیده اند.
مسعود مقیم در نقش مشاور فنی مدیرعامل و عضو کمیته فنی باشگاه ایفای نقش خواهد کرد. وی در دهه های شصت و هفتاد پیراهن نارنجی برق شیراز را به تن داشته است و پس از پیوستن به جرگه مربیان، هدایت تیم های مرصاد و جوانان شیراز را عهده دار بوده است. وی همچنین به مدت ۱۳ سال مربی تیم های پایه ملی کشورمان در رده های سنی زیر ۱۳ سال تا امید را برعهده داشته است.

دیگر عضو جدید باشگاه امیدرضا روانخواه است. رونخواه بعنوان مدیر آکادمی و تیم های پایه باشگاه انتخاب گردیده است. وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم های فجر سپاسی و اسقلال تهران را دارد و در رده های مختلف سنی تیم ملی کشورمان نیز حضور داشته است. وی هم اکنون مدیر آکادمی فوتبال باشگاه استقلال تهران است و از این پس باید او را مدیر آکادمی برق جدید دانست.

منبع: سایت رسمی باشگاه برق جدید فارس

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 فروردین 1395    | توسط: لاله نارنجی    |    | نظرات()