با عرض پوزش خدمت هواداران برق شیراز و برق جدید بابت تاخیر  دو هفته ای در پخش اخبار تیمها به دلیل برخی مشکلات 

در هفته آخر لیگ دسته دو کشور که نارنجی پوشان برق جدید تا روز آخر امید به صعود به مرحله بعد را داشتند در بازی مقابل بعثت کرمانشاه در زمین حریف ابتدا در نیمه اول با گل دقیقهء 13 رسول بهاروندی از حریف خود پیش افتادند در حالی که دقایقی بعد خبرهای رسیده از کاشان حاکی از جلو افتادن نیروی زمینی از شهرداری کاشان بود و این بدان معنی بود که دو تیم بعثت کرمانشاه و برق جدید از صعود باز ماندند .
بازی در نیمه دوم و در زمین ناهموار و لغزنده کرمانشاه ادامه یافت تا جایی که در دقایق پایانی یاران بعثت گل تساوی را به ثمر رساندند و بازی با همان نتیجه به پایان رسید تا هر دو تیم عملا در صعود از گروه خود ناکام بمانند . هر چند که نیروی زمینی هم گل تساوی را از کاشانیها دریافت کرده بود ولی به مرحله بعد صعود کرد تا شاید یاران برق جدید حسرت 3 امتیاز راحتی که در شیراز به نیروی زمینی دادند را بخورند .


اما در لیگ دسته سه کشور گروه جنوب جایی که برق شیراز در آن حضور دارد نارنجی پوشان دو هفته متوالی با تیمهای هم استانی دربی را برگزار کردند که ابتدا در هفته پنجم که برقیها میزبان قشقایی شیراز بودند تن به تساوی یک بر یک در ورزشگاه خانگی دادند و سپس در هفته ششم در فیروزآباد به مصاف شهرداری این شهر رفتند و در نهایت آن بازی نیز دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند .
هم اکنون برقیها با مربیگری ستار زارع با کسب یک پیروزی و چهار تساوی و یک بازی کمتر در جایگاه پنجم جدول ده تیمی قرار دارند .

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 اسفند 1394    | توسط: لاله نارنجی    |    | نظرات()