ورزشگاه تختی برازجان

 پرسپولیس برازجان یک - برق شیراز یک

حسین غلامی (30)             علی رزمی (40)

 

ترکیب تیم پرسپولیس برازجان : 

جاوید غلامرضاپور- رضا فرهمند زاده - عباس رضایی - عبدالرحمن انصاری - ایمان مرادی - حسن احمدی - حسین غلامی - علیرضا نگهبان - وحید رضایی دهداری - اسفندیار كرمی  و حسن فلسفی 

سرمربی: سید عبدالمجید طباطبایی

 

ترکیب تیم برق شیراز : 

سید محمد جواد مرادی - خسرو پیروزان - عقیل پورانصاری - حمید مویری - ابراهیم رهنمون - علی رزمی - سجاد احمدی - سید مهرزاد حسینی - علی محمد دهقان - محمد جواد زارعی و محمد آفند

سرمربی:  ستار زارع


در هفته چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم فوتبالپرسپولیس برازجان در ورزشگاه تختی با نتیجه یک بر یک برابر برق شیراز اولین امتیاز خود را دشت کرد.

برازجانی ها که دو بازی پیش خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند و برای جبران به میدان آمده بودند نیمه نخست را خیلی خوب آغاز کردند و با فشار روی دروازه برق این تیم را غافلگیر کردند. در دقیقه 30 توپ ارسالی از میانه میدان و تاثیر گذری اسفندیار کرمی به حسین غلامی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه برقی ها کرد.

پس از گل شاگردان ستار زارع که نمیخواستند با شکست به رختکن بروند حملاتی را روی دروازه پرسپولیس ترتیب دادند که در دقیقه 40 به ثمر نشست و علی رزمی گل تساوی را به ثمر رساند.

نیمه دوم بازی با هیجان و سرعت بالایی پیگیری شد و هر دو تیم موقعیت های گلزنی را روی دروازه ها ایجاد کردند. اخراج یکی از شاگردان زارع در همان ابتدا باعث شد تا شیرازی 40 دقیقه پایانی را 10 نفره دنبال کنند. برازجانی ها که از حمایت هواداران خودی بهره مند بودند تلاش زیادی برای گلزنی انجام دادند و برقی ها نیز در ضدحملات خطرناک به نظر می رسیدند اما در نهایت بازی با تساوی پایان یافت و پرسپولیسی ها نتوانستند از برتری نسبی و موقعیت های بدست آمده استفاده کنند.

منبع :دی اسپورت

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 اسفند 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()