باشگاه برق جدید فارس در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی با نیروی زمینی در هفته گذشته بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
بی شک هواداران جزء سرمایه های ارزشمند یك باشگاه میباشند؛ آنها تحت هر شرایطی برای  حمایت تیم محبوب خود در ورزشگاه ها حضور یافته و این حضور قابل ستایش و تقدیر است انصافا لقب یار دوازدهم برازنده ایشان است.
روز سه شنبه متاسفانه اتفاقاتی در بازی با نیروی زمینی رخ داد كه جای تامل بسیار دارد. اتفاقاتی كه هیچگاه جزء سیاست های تبیین شده این باشگاه نبوده و نیست چراكه اعتقاد داریم باشگاه برق جدید میبایست ابتدای امر در بحث فرهنگ و فرهنگ سازی به دنبال اثبات خود باشد و سپس در جایگاه ورزش جایگاه خود را تحکیم بخشد. انچه این باشگاه به دنبال آن بوده است تغییر در تفكر و اصول باشگاه داری و بازگرداندن نشاط و عزت و سربلندی برای ورزش و ورزش دوستان استان عزیزمان میباشد و هیچگونه رفتاری غیر از این اصول را برنمیتابد.
این باشگاه وظیفه خود میداند بدینوسیله از تمامی هوادارانی كه در بازی گذشته  خدشه ای بر احساساتشان وارد گردیده صمیمانه عذرخواهی كرده و دستانشان را به گرمی بفشارد و این وعده را داده كه به زودی و با قاطعیت با خاطیان آن واقعه برخورد كرده و نتیجه را به اطلاع عموم برساند.
همچنین جا دارد از نیروی انتظامی مسئول و متعهد حاضر در وزشگاه بعثت كه آنروز با درایت خود سعی در ایجاد امنیت و ارامش داشت تقدیر و تشكر كرده و برای ایشان ارزوی توفیق نماید.
در خاتمه امیدواریم از این پس در هیچ ورزشگاهی شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و این باشگاه در ادامه راه  با انجام برنامه های خود آن اتفاق ناخواسته را جبران نموده و خاطره اش را از اذهان بزداید.


نوشته شده در تاریخ جمعه 2 بهمن 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()