اتفاقات ناگواری که در ورزشگاه شهید سراجی گناوه در بازی پرسپولیس این شهر و برق جدید فارس روی داد دل هر ورزش دوستی را به درد می آورد. در همین خصوص دادستان کل شهرستان گناوه وارد عمل شد و طی دستوری خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به این پرونده و برخورد قاطع با خاطیان گردید
صبح دیروز طی تماسی از سوی نیروی انتظامی گناوه با مسئولین باشگاه برق جدید ، از آنها درخواست نمودند با توجه به دستور دادستان ، متن شکایت خود را تنظیم و ارسال کنند.
بنظر میرسد اصرار مسئولین باشگاه برق جدید برای اجرای قانون به نتیجه خواهد رسید ؛ به دنبال بازداشت سرپرست تیم گناوه، سایر متخلفین نیز باید منتظر عواقب رفتار دور از  شان اخلاق و مروت خود باشند.

علاوه بر نصراله خواجه گیری سرپرست تیم پرسپولیس گناوه که در بازداشت به سر میبرد، مهدی حیدری نیز یکی از مسئولین باشگاه گناوه که در درگیری های جایگاه ویژه و تهییج هواداران برای فحاشی علیه سرمربی برق جدید نقش داشت نیز بازداشت گردید و به جز او ، به ۱۳ نفر از کسانی که در این ماجرا دخالت داشته اند احظاریه فرستاده شده و میبایست هرچه زودتر خود را به دادستانی شهرستان گناوه معرفی نمایند.

روز دوشنبه از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته دو کشور در گناوه ، سرپرست این تیم با کمک تعدادی از هواداران به سمت اتوبوس و بازیکنان برق جدید حمله ور شده بودند که نیروی انتظامی مجبور به دخالت و استفاده از گاز فلفل و تیر هوایی و در نهایت بازداشت سرپرست تیم گناوه شد.

منبع: سایت رسمی باشگاه برق جدید فارس

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 دی 1394    | توسط: لاله نارنجی    |    | نظرات()