بعثت برای برقیهای جدید خوش یمن نبود

نارنجی پوشان شیرازی که تا پایان هفته یازدهم در خانه (البته سعادت شهر) شکست نداشتند و یقه همه تیم های مدعی را گرفته بودند و تنها تیم البرز یک امتیاز با خوش شانسی به خانه برده بود، امروز اولین شکست خانگی ( این بار در شیراز) را تجربه کردند.

لاله های نارنجی شیراز امروز در هفته دوازدهم رقابت ها در مقابل دیدگان هواداران خود در ورزشگاه بعثت به جدال شهرداری بندرعباس رفتند و در حالی که انتظار میرفت این بازی انتقامی به سود نارنجی پوشان پایان پذیرد ، با ارائه یک بازی نه چندان دلچسب از سوی شیرازیها دو بر یک به نفع بندرعباسی ها تمام شد.

برق جدید امروز ، برق جدید روزهای پیش نبود، آن بازی روان و تماشاگر پسند، حرکات ترکیبی و پاس های تک ضرب متمادی امروز به چشم نمیخورد . البته نا گفته نماد که بندرعباس ها حتی با کسر سه امتیاز هم با 26 امتیاز صدرنشین هستند و این نشان میدهد حریف امروز برقیهای جدید هم حریف ساده ای نبوده است.
البته بی شک اگر نارنجی پوشان امروز میتوانستند خواسته های کادرفنی را در زمین اجرا کنند و کمی نشان از برق جدید سعادت شهر داشتند شاید امروز حداقل امتیاز ها تقسیم شده بود.

در ابتدای هر دو نیمه یعنی بدترین زمان ممکن تیم برق جدید دروازه اش را گشوده دید . همین علت باعث شد تمرکز بازیکنان بکلی بهم ریزد. تمرکزی که وقتی از بازیکنان جوان گرفته شود دوباره خیلی سخت خواهد بود که آن را به تیم برگرداند.
گل دقایق پایانی مجید بهروزی هم هر چقدر زیبا بود همانقدر هم بی تاثیر در جلوگیری از شکست بود.

رده پنجم و 18 امتیاز برق را امیدوار به روزهای آینده نگه میدارد اما اگر آنها میخواهند جز سه تیم کوچ کرده به مرحله بعد باشند باید زمین بعثت را همانند سعادت شهر بدانند و نفس حریفان را بگیرند. برقی که یکی از ترسناکترین تیم های میزبان بود دوباره باید رقبا را به وحشت بیاندازد


تصاویر این دیدار در سایت باشگاه برق جدید


نویسنده: مهدیMOLE

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 دی 1394    | توسط: لاله نارنجی    |    | نظرات()