باران و تیرک کرجی ها را به خواسته شان رساند

ترکیب تیم برق جدید: 
مهدی خسروی دوست، علی عزیزی، مهرداد علیزاده، محمدرضا رکنی، مجید بهروزی، جواد زارعی، مهران نورافکن، احمد نصیری، قاسم رزمی، حسن فیض و  صادق رضایی

تعویضها: رسول بهاروندی به جای علی عزیزی و رضا رضایی به جای احمد نصیری

سرمربی: وحیدرضایی

ترکیب اکسین البرز:
ناصر سالاری، سعید اسماعیلی، مجتبی لطفی، مرتضی فرهمند، میثم آقابابایی، شاهین شفیعی، محمود شفیعی، اصغر کریمی، فرج لطفی، علی امیری، پوریا مرادی یاد

تعویضها: امیر حسین سلامت به جای پوریا مرادی یاد و فرشید علیپور بجای فرج لطفی

سرمربی : علی لطیفیبازیکنان تیم برق جدید فارس بمنظور 12 آذرماه سالمرگ حسن آقای منجمی با بنری به همین بهانه وارد زمین شدند.بازیکنان و کادر فنی قبل از شروع بازی با گذاردن شاخه گل هایی کنار عکس آن مرحوم ، یاد و خاطره سرپرست عاشق باشگاه برق شیراز را زنده نگه داشتند.

از همان ابتدای بازی حساسیت دیدار باعث شد هر دو تیم کمی در تدارک حملات خود محتاط عمل کنند. کرجی ها که از نحوه بازی شان کاملا مشخص بود برای تک امتیاز به سعادت شهر آمده اند چرا که همین تک امتیاز آنها را صدر نشین به تعطیلات میفرستاد. شاگردان علی لطیفی از همان ابتدا با بازی بسته خود سعی داشتند جلوی حملات برقی ها را بگیرند. برقی که در سعادت شهر تمام تیم های پیش رو را با دست خالی به خانه هایشان فرستاده بود. شاگردان رضایی که تمام فکر و ذکرشان کسب سه امتیاز این دیدار بود در نیمه اول نتوانستند از دفاع البرزی ها رد شوند. هر چند ابتکار عمل بازی در دستان نارنجی پوشان شیراز بود اما دفاع چند لایه کرجی ها فرصت موقعیت سازی را از آنها گرفت  تا در پایان نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداده باشد.
در نیمه دوم بارش باران که از اواخر نیمه اول شروع شده بود شدت بیشتری گرفت. همین عامل باعث شد بازی در نیمه دوم هم تقریبا تا دقیقه بیست به همان منوان دنبال شود اما هر چه از نیمه دوم زمان بیشتری سپری میشد برقیها تلاش بیشتری برای گلزنی در این بازی میکردند تا جایی که خطرناک ترین موقعیتشان در دقیقه 75 اتفاق افتاد. ارسال بازیکن برق در کنج محوطه جریمه کرجی ها باعث شد توپ از جلوی دروازه بان و مدافعان حریف رد شود و به حسن فیض برسد. حسن فیض اما بعلت لغزنده بودن زمین نتوانست انطور که میخواست به توپ ضربه بزند و در حالی که دروازه خالی پیش رویش بود توپ را به تیرک دروازه کوبید .
پس از این موقعیت نیز برقیها دست بردار نبودند و حملات بیشتری روی دروازه حریف تدارک دیدند که البته با بی دقتی به هدر رفت . این حملات از سوی کرجی اما بی پاسخ بود تا دلیلی باشد بر رضایت آنها از تساوی این دیدار.
 در نهایت در روزی که شیرازیها میتوانستند سه امتیاز بازی را کسب کنند به یک تساوی بسنده کردند تا فیروز کریمی و یارانش به آنچه میخواستند رسیده باشند. 
نارنجی پوشان با کسب 17 امتیاز و به دلیل تفاضل کمتر نسبت به نیروی زمینی در جایگاه پنجم جدول ماندگار و روانه تعطیلات شدند.


گفتنیست آقایان جواد خیابانی ,پژمان راهبر ,فرزاد هنرپیشه ,کاووس عباسی ,مسعود مقیم ,محسن موسوی ,سروستانی ,آذرهوشنگ در کنار آقایان بردبار ,مهندس اکبری ,منجمی و آصف از نزدیک نظاره گر بازی بودند .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()