هر چند رقابت های لیگ دسته دو کشور در دور رفت به پایان رسیده اما تیم ها قبل از استراحت ، یک بازی از دور برگشت انجام داده و پس از آن به استراحت حدودا سه هفته ای خواهند پرداخت.

از اولین هفته دور برگشت تیم فوتبال برق جدید فارس در سعادت شهر به مصاف صدرنشین گروه یعنی تیم اکسین البرز خواهد رفت. شاگردان وحید رضایی که سابقه شکست صدرنشین گروه در زمانی که نیروی زمینی بر آن تکیه زده بود و به تیمی باج نمیداد را دارند و هفته پیش نیز بعثتی را شکست دادند که تا پیش از آن به تیمی سه امتیاز را نداده بود، اکنون میخواهند طعم شکست در سعادت شهر را به حریف البرزی خود هم بچشانند. نارنجی های شکست ناپذیر در سعادت شهر ،قصد انتقام از اکسینی را دارند که در اولین بازی فصل مغلوب آنها شده اند و حالا با تدابیر سرمربی خوش فکر خود وحید رضایی و مربیان کار بلد تیم رحیم خدایاری و وحید مرادی قصد دارند رکورد صد در صد پیروزی در سعادت شهر را حفظ کنند و مقابل شاگردان علی لطیفی و البته با مدیریت فیروز کریمی  تمام قد بایستند و با یک پیروزی شیرین به تعطیلات بروند. باشگاه برق جدید که این روزها تیم های بسکتبال و والیبال بانوانش به ترتیب در سوپر لیگ ب بانوان کشور و لیگ برتر کشور صدرنشین گروه های خود هستند و حرفهای زیادی برای گفتن دارند، به دنبال صعود تیم فوتبال خود به رده های بالای جدول است تا عیش آنها کامل شود.

از آن سو تیم اکسین که رفته رفته توانست صدر جدول را در اختیار بگیرد در بازیهای قبلی نشان داده به راحتی تن به شکست نمیدهد. اما آنها قطعا خواهد دانست در سعادت شهر اگر لغزشی کنند و تن به شکست دهند شاید مجبور باشند صدر را به تیم های تعقیب کننده بسپارند. تک امتیاز آنها در بازی این هفته آنها را صدرنشین به تعطیلات میفرستند پس حتما گرفتن حداقل امتیاز از نارنجی های شیراز آنهم در سعادت شهر برای آنها خوشایند خواهد بود . بهر حال روز یکشنبه در سعادت شهر در یکی از حساس ترین بازیها نبرد مدعیان گروه دیدن دارد . همچنین دیدار حساس دیگری بین دو تیم شهرداری بندرعباس و نیروی زمینی در همان روز برگزار خواهد شد که نتیجه آن دیدار هم برای سایر مدعیان از جمله برق جدید میتواند مهم و تاثیرگذار باشد.

نارنجی پوشان شیراز در پایان دور رفت با 16 امتیاز در رده پنجم جدول ایستادند و اکسین البرز با 20 امتیاز صدر جدول را از آن خود کرد. برقیهای جدید با پیروزی در این دیدار تا رتبه دوم جدول هم میتوانند صعود کنند.

 


نوشته شده در تاریخ جمعه 13 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()