وحیدرضایی پس از برد تیمش مقابل بعثت گفت:
بازی سختی بود. بچه های ما واقعا در زمین جنگیدند. باید پای این بازیکنان را طلا گرفت. تیم مقابل بازیکنانی داشت که سابقه بازی در لیگ های بالاتر را داشتند و کادر خوبی نیز انها را هدایت میکند. بازی را خوب شروع کردیم و میبایست حتما این سه امتیاز را میگرفتیم. میدانستیم بازی سختی است و مقابل تیمی بازی میکردیم که هشت بازی بدون باخت را گذرانده بود و انصافا هم تیم بسیار خوبی هستند، اما سه امتیاز این بازی با تلاش بچه ها به ما رسید که البته این نتیجه حاصل زحمات کل مجموعه است.

رضایی در ادامه افزود:
هر بازی حکم مرگ و زندگی را دارد. بازی های لیگ، یک ماراتون است و واقعا بالا و پایین و خوشی ها و ناخوشی های زیادی دارد. حتی تیم های بزرگ دنیا هم اسیر این فراز و نشیب ها  میشوند. تیم ما هم از این قاعده مستثنی نیست . الحق تیم هایی که با آنها در گروهمان رقابت میکنیم هم از نظر مالی و هم از نظر بازیکن برتر از ما هستند و بچه های ما با دل و جان مقابل این تیم ها ظاهر میشوند. بازیکنان تیم های نیروی زمینی ، بندرعباس ، اکسین و بعثت را ملاحظه کنید که از کی و چگونه تیم هایشان بسته شده.

سرمربی نارنجی پوشان در خصوص دیدار بعد مقابل اکسین گفت:
بازی با بعثت دیگر تمام شد و از فردا تمام فکرمان باید به بازی اکسین باشد. بازی سختیست و شرایط خاص خود را دارد. بچه های ما باید از فردا ریکاوری و تمرینات خود را شروع کنند تا برای این بازی آماده شویم. از کمیته داوران هم انتظار میرود در دیدارهای حساس داورهای در حد همین بازیها را بگذارد و باید در دیدارهای حساس باقیمانده از داوران باتجربه و خوش نام استفاده گردد.

وی در پایان نیز گفت:
فصل پیش که با بهمن صعود کردیم باخت هم داشتیم و نمیشود گفت تیمی که در طول فصل باخت می آورد نمیتواند صعود کند یا قهرمان شود. این نکته را باید در نظر بگیریم تیم ما خیلی دیرتر از تیم های دیگر بسته شده. حتی تیم قشفایی شیراز که در لیگ سه حضور دارد هم از تیم ما زودتر بسته شده. باشگاه ما همه چیز را از ابتدا شروع کرده و وقت نیاز دارد. اما همانطور هم که گفته بودم ما روز به روز بهتر خواهیم شد و با حمایت مجموعه برق جدید روز به روز به پیشرفت نزدیک تر میشویم.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()