شیرازیها فاتح نبرد شش امتیازی ...

حساس ترین دیدار در آخرین هفته دور رفت بازیها لحظاتی پیش در سعادت شهر به سود شیرازیها پایان پذیرفت.

ترکیب تیم برق جدید:
مهدی خسروی دوست - قاسم رزمی - مجید بهروزی - علی عزیزی - محمدرضا رکنی- رسول بهاروندی- پوریا زراع- محمدرضا رضایی- مهران نورافکن- احمد نصیری و محمد جواد زارعی
تعویض ها: مهرداد علیزاده بجای رسول بهاروندی - صادق رضایی بجای پوریا زارع - حسن فیض بجای احمد نصیری

سرمربی : وحید رضایی

ترکیب تیم بعثت کرمانشاه:
سجاد مسعودی- میلاد رستمی - جمال حق شناس- محمد احمدی- سجاد سیاه کمری- هادی رمضانی- پوریا خضری- صابر محمدی- فرشاد باوند پور- امیر نصراله زاده و ایوب سبحانی پور
تعویض ها: علیرضا امیری نسب بجای هادی رمضانی - سعید دشتستانی بجای محمد احمدی

سرمربی: بهنام سراج

تیم فوتبال برق جدید که آمده بود رکورد برد صد در صد در خانه را با شکست تنها تیم بدون شکست گروه ادامه دهد ، طبق روال بازی های خانگی زیاد هواداران را معطل نگذاشت.
بازی متعادل آغاز شد و هیچکدام از تیم ها در ابتدای بازی چندان خطر جدی را روی دروازه ها خلق نکرده بودند و بیشتر در حال محک یکدیگر بودند تا اینکه در دقیقه 17 این نارنجی پوشان بودند که توسط احمد نصیری زود به گل رسیدند. تک گلی که شادی را به اردوی نارنجی ها آورد و البته انها را کمی محتاط کرد.
 پس از این گل نیز بازی متعادل دنبال شد و کرمانشاهی ها که نمیخواستند اولین شکستشان را تجربه کنند سعی داشتند به دروازه برقیها نزدیک شوند که البته در نیمه اول به توفیق چندانی دست نیافتند و با نارنجی پوشان با نمایش یک بازی منطقی از داشته خود محافظت کردند تا نیمه اول با همان تک گل پایان یابد.
با شروع نیمه دوم کرمانشاهی ها برای جبران هر چه داشتند گذاشتند و توانستند یکی دو موقعیت جدی هم روی دروزاه برقیها خلق کنند که البته مهدی خسروی دوست بسیار خوش درخشید و دروزاه خود را بسته نگه داشت. بهترین موقعیت بعثتی ها زمانی رخ داد که بازیکنشان از دو قدمی دروازه برقیها توپ را با سر روانه دروزاه کرد اما مهدی خسروی دوست با یک سوپر واکنش توپ را از دهانه دروازه بیرون کشید تا یک بازی دیگر را هم بدون گل خورده پشت سر بگذارد.

برقیها نیز یکی دو موقعیت روی دروازه کرمانشاهیها تدارک دیدند و حتی میتوانستند اختلاف را به دو گل برسانند که البته این طور نشد.
این بازی در پایان گل دیگری به خود ندید تا شیرازیها با ارائه یک بازی منطقی یکی دیگر از تیم ها را در سعادت شهر قربانی کنند و سریال بردهای خانگیشان را در دور رفت ادامه دهند. شیرازیها حالا به یکی از خطرناک ترین تیم ها در خانه تبدیل شده اند و تیم صدرنشین در هفته آینده از هم اکنون باید برای بازی در سعادت شهر تدابیر ویژه ای پیش بینی نماید.
شیرازیها هرچند با 16 امتیاز هنوز در رده پنجم جدول جای دارند اما اختلافشان را با تیم های بالایی بسیار اندک کردند و هیچ بعید نیست طی دو سه هفته آینده به صدر هم برسند.

فرزاد هنرپیشه رئیس هیات فوتبال فارس و حاج کاووس عباسی رئیس هیات فوتبال شیراز بهمراه مجید فهندژ از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()