حساس ترین دیدار هفته نهم روز یکشنبه در سعادت شهر انجام خواهد پذیرفت، جاییکه تیم های رده سوم و پنجم جدول با هم نبرد خواهند کرد. دیدار شاگردان وحید رضایی و بهنام سراج قطعا همانقدر که حساس است ، جذاب نیز خواهد بود و میتواند شکل جدول را تا حدی تغییر دهد.
نارنجی پوش های شیراز که هفته پیش در عین ناباوری مقابل کارون اهواز تن به شکست دادند حالا در دو دیدار خانگی پیش رو مقابل دو مدعی گروه میخواهند آب رفته را به جوی بازگردانند . کسب 13 امتیاز از هشت دیدار گذشته آنها را در جایگاه پنجم جدول قرار داده، جایگاهی که میتواند طی این هفته و هفته آتی دستخوش تغییرات زیادی شود و چه بسا بالای جدول را دوباره نارنجی کند.
 شاگردان وحید رضایی این هفته با پشت سر گذاشتن تمرینات منظم ضمن درس گرفتن از شکست تلخ هفته پیش قصد دارند بار دیگر در سعادت شهر آتش بازی راه بیاندازند و اولین شکست بعثت را در آخرین دیدار دور رفت بر آنها تحمیل کنند. قطعا تدابیر وحید رضایی و کاردانی مربیان تیم به همراه بازی روان و تماشاگرپسند شیرازیها میتواند آنها را مقابل تیم سخت کوش کرمانشاهی در سعادت شهر به سعادت برساند .
بهنام سراج و یارانش اما دوست ندارند خط تیره مقابل تعداد باختهایشان حداقل در دور رفت در جدول پاک شود. 16  امتیاز از هشت بازی باعث شده آنها با تفاضل گل کمتر نسبت به شهرداری بندرعباس و تقاضل بیشتر نسبت به نیروی زمینی در رده سوم قرار گیرند. کرمانشاهی ها که هفته پیش با یک برد پر گل یاران غدیر هشتگرد را شکست داده اند قطعا میدانند این هفته کار سختی در پیش رو خواهند داشت و اگر میخواهند با دست پر به خانه بازگردند باید هر چه در توان دارند بگذارند تا تنها تیمی باشند که توانسته در دور رفت از سعادت شهر امتیاز کسب کند.
این دیدار قرار است روز یکشنبه ساعت 14 در ورزشگاه شهید حاجی پور سعادت شهر برگزار گردد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 6 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()