رحیم خدایاری مربی نارنجی پوشان در خصوص بازی با کارون گفت: خداروشکر شرایط تیم با پشت سر گذاشتن تمرینات مناسب خوب است تنها مهرداد علیزاده در این بازی حضور ندارد که او نیز در صورت بهبود از هفته اینده ما را همراهی خواهد کرد. شرایط جدول بسیار حساس و فشرده است و تمامی تیمها برای کسب سه امتیاز در هر هفته به میدان می آیند . ما نیز برای سه امتیاز این بازی تلاش خواهیم کرد و انشاالله پیروز میدان باشیم.


مهران نورافکن کاپیتان خلاق و مغز متفکر تیم که سابقه بازی برای تیم های برق شیراز، استقلال تهران، فجر و بهمن را در کارنامه دارد گفت:

شرایطم روز به روز در حال بهتر شدن است و خوشبختانه تیم هم در حال پیشرفت میباشد. این هفته تمرینات عالی بود ، همه آماده هستیم و برای برد به اهواز آمده ایم و انشالله با دست پر برگردیم تا در جدول هم صعود داشته باشیم. تمام تلاشمان در همه بازیها کسب سه امتیاز و در نهایت صعود به دسته بالاتر است.

 

 

مهدی خسروی دوست دروازه بان جسور و باتجربه برقیها که اگر بازی با هشتگرد را هم که برگزار نشد حساب کنیم چهار هفته است که دروازه اش را بسته نگه داشته، او که تا کنون پیراهن تیم های جوانان و امید فجر، مس سرچشمه، پیام مخابرات، البدر بندر کنگ، پارس جم و شهرداری زنجان را به تن کرده است درباره تیم تا اینجای رقابت ها گفت:

در گروه سختی هستیم.اما تلاش بازیکنان باعث شده بازیهای خوبی از خود ارائه دهیم حتی در همان بازیهایی که نتیجه را واگذار کردیم فوتبال خوبی بازی کردیم. خداروشکر روند تیم روند خوبیست. بازی این هفته با کارون را نمیشود از روی جدول پیش بینی کرد هیچ تیمی از قبل برنده یا بازنده نیست. همانطور که آقای رضایی در طول هفته اشاره کرده اند تیم حریف مربی خوب و باشخصیت و کاربلدی دارد . بهمین خاطر هر اتفاقی ممکن است در بازی بیفتند مهم این است که ما با اصول و قاعده در حال حرکت هستیم و برای هر بازی با برنامه به میدان میرویم.

 


 

  

احمد نصیری هافبک خوب و خوش اخلاق برقیها که سابقه پوشیدن پیراهن تیم برق شیراز در رده های امید و بزرگسالان را دارد میگوید:

الحمدالله این هفته تمرینات خوبی انجام دادیم و همه هدفمان برای بازی با اهواز کسب سه امتیاز است همانطور که برای کسب سه امتیاز به تبریز رفته بودیم اما با بدشانسی و البته مصدوم شدن بازیکنمان در همان ابتدای بازی نتوانستیم علیرغم موقعیتهای خوبمان به پیروزی برسیم اما این هفته انشالله با دست پر برخواهیم گشت.

 

 

  

مهرداد علیزاده مدافع خوب و بازیکن موثر تیم که هفته پیش مصدوم شد نیز درباره شرایط گفت:

در همان ابتدای بازی روی یک صحنه که زیاد هم حساس نبود توسط بازیکن حریف از ناحیه زانو مصدوم شدم اما خوشبختانه مشکل رباط و نازک نی نیست.فعلا تمرینات سبک انجام میدهم. مشکل حادی نیست و بزودی به تیم ملحق خواهم شد. شرایط تیم بسیار عالیست و همه بازیکنان دارای روحیه بالایی هستند و همه تلاشمان در جهت صعود تیم خواهد بود.

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()