سرمربی جوان و خوشفکر برق جدید در خصوص شرایط جدول و تیم های مدعی حاضر در گروه گفت:از روی ترتیب کنونی تیم ها در جدول نمیشود تیم های صعود کننده و سقوط کننده را تعیین کرد چرا که برخی از تیم هایی که در آغاز خوب شروع کرده اند در ادامه راه و دور برگشت ممکن است نتوانند روند خوب خود را ادامه دهند و همینطور تیم های پایین جدول با تقویت تیم های خود تلاش خواهند کرد تا به رده های بالا صعود کنند. نهایتا همه تیم های مدعی سرمایه گذاری کرده اند تا به دور بعد و سرانجام به لیگ بالاتر صعود کنند.

سرمربی نارنجی پوشان همچنین درباره دیدار با تبریز در هفته گذشته اشاره نمود:

در تبریز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. موقعیت های خوبی به وجود آوردیم که از دست رفت. بچه ها بار دیگر نشان دادند که جانانه در هر بازی میجنگند و با روحیه در هر میدان حاضر میشوند که این بسیار مهم است. هر چند قسمت نبود در آن بازی پیروز شویم اما از شکل بازی بچه ها رضایت کامل دارم.

او در خصوص بازی این هفته با کارون اهواز هم گفت:تیم کارون مهاجمین سرعتی و تاثیرگذاری دارد که ضربه های آخر را خوب میزنند. مربی خوبی بنام آقای باقری نیا آنها را هدایت میکند . همه تیمها برای کسب امتیاز به زمین می آیند تیم کارون هم با تمام توان میخواهد از امتیاز میزبانی استفاده کند. اما بچه های ما شرایط را خوب درک میکنند و برای اینکه در جدول بالاتر بیاییم باید سه امتیاز را در اهواز به دست بیاوریم تا در ادامه از بازیهای خانگی نهایت استفاده را ببریم چرا که در نیم فصل اکثر بازیهای سختمان بیرون از خانه بوده است.

وی درباره مصدومان تیم نیز اذعان نمود. در لیگ دو داورهای جوان و خوبی در حال قضاوت هستند اما باید بیشتر حواسشان به سلامت بازیکنان در زمین باشد. برخی از بازیکنان بی محابا روی پای بازیکنان حریف میروند و باعث مصدومیت آنها میشوند. همین اتفاق برای علی فال اسیری و مهرداد علیزاده افتاد. هفته پیش در همان ابتدای بازی بازیکن حریف خود را روی ساق پای بازیکن ما پرت کرد که باعث مصدومیت او شد اما داور حتی تذکر هم به بازیکن حریف نداد.

رضایی در پایان، سخنانش را اینگونه تمام کرد: جا دارد از مسئولین تیم ، حاج آقای بردبار مالک باشگاه و اقای مهندس اکبری مدیرعامل باشگاه نهایت تشکر را داشته باشم. آنها تمام امکانات را برای ما فراهم کرده اند تا در بهترین شرایط بازیهایمان برگزار گردد. بعنوان مثال برای همین سفر مانند سفرهای قبل با پرواز راهی اهواز خواهیم شد و از نظر اسکان موقعیت و شرایط خوبی خواهیم داشت. تمام هفته ها همینطور بوده است و حتی پس از بازی ها سریعا با پرواز به شیراز برمیگردیم تا بتوانیم کار ریکاوری را انجام داده و بیشترین زمان را برای بازی بعد داشته باشیم. همچنین از آقای حسینی سرپرست تیم که این یکی دوروزه با زحمات فراوان شرایط سفر به اهواز را مهیا کرده است تشکر میکنم .واقعا مجموعه ، مجموعه خوبیست و اگر اتفاق خوبی در باشگاه می افتد حاصل تلاش تمامی افراد از اول تا آخر است که همگی همدلند و یک هدف را دنبال میکنند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 آذر 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()