دوستان عزیز و یاران همیشگی

ضمن تشکر از یکایک شما که با حضور گرم خود در این وبلاگ باعث رونق بیشتر و پربار تر شدن مطالب میشوید، باید چند نکته مهم را به حضورتان برسانم:


1- به دلیل مشغله کاری و شخصی بنده مجبورم کمی فعالیت خودم رو در اینجا کم کنم . بهمین منظور و برای اینکه وبلاگ با همان قدرت و البته سیاست همیشگی پیش بره ، به ذهنم رسید که یکی از دوستان که قادر به درج اخبار به سبک همیشگی وبلاگ باشه و همچنین علاقه و آشنایی زیادی هم با باشگاه داشته باشه، در ادامه روند وبلاگ ما رو یاری کنه.از بین دوستانی که طی این سالها یار و یاور تیم و وبلاگ برقی میمونم تا برگردی بوده اند بزودی یکی انتخاب خواهد شد. البته باید توجه داشت نویسنده یا نویسندگانی که انتخاب میشوند همانقدر که دستشان برای انتشار مطالب باز است مسئولیت مطالب نیز بر عهده خودشان خواهد بود ودر صورت بروز هرگونه مشکل شخص نویسنده باید پاسخگوی آن باشد.

2- برخی از کاربران ابراز ناراحتی و نارضایتی از این موضوع میکنند که چرا صرفا مطالبی از یک باشگاه خاص در اینجا و طی چند ماه اخیر درج میشود. ابتدا باید عرض کنم عشق همه ماها که اینجا جمع شدیم تنها نام بزرگ برق شیراز هست و بس. این که چرا از برق شیراز مطلبی نوشته نمیشه دلایل متفاوتی داره. اول اینکه فعلا اتفاق قابل ذکری توی باشگاه نیفتاده که بخواهیم آن را منعکس کنیم ، بارها عرض کردم حتی منابع رسمی خود باشگاه هم ماه هاست خبری پیرامون تیم بزرگسالان درج نکرده اند . علاوه بر این حتما مستحضرید که همیشه در مقاطع قبل از شروع بازیها به دلیل کمبود اخبار، این وبلاگ نیز طبعا فعالیتش کم میشد اما با شروع لیگ تمامی اخبار پوشش داده میشد. نگاهی به آرشیو مطالب در سالهای گذشته گواه حرف بنده میباشد. این وبلاگ در حال سپری کردن همان دوران کم فعالیتی قبل از شروع مسابقات بود و در همین حین باشگاه برق جدید ظهور کرد و باعث شد کم فعالیتی با پوشش اخبار این باشگاه مرتفع گردد. همین امر باعث شد عده ای خیال کنند تیم برق شیراز به دست فراموشی سپرده شده و دیگر یادی از آن نخواهد شد. مطمئنا با شروع مسابقات لیگ دسته سه پوشش اخبار باشگاه برق شیراز کمافی السابق انجام خواهد شد که اگر غیر از این بود اسم و رسم و پیام این وبلاگ تا به حال تغییر کرده بود.

3- همچنین گلایه دیگری از سوی دوست داران باشگاه برق شیراز این است که چرا اخبار باشگاه برق جدید اینقدر ریز و منظم درج میگردد و در حالی که اخبار باشگاه برق شیراز چنین نیست . خدمت این دسته از دوستان عرض کنم که این اخبار به همین ریزی در اختیار ما قرار داده میشود. برنامه تمرینها ، عکسها، مصاحبه و برنامه بازیها بصورت مرتب و منظم در اختیار ما قرار میگیرد و ما هم قطعا از آنها استفاده کرده و نشر میدهیم. در حالی که دوستان همیشگی وبلاگ مطلع هستند که چطور و با چه مشقاتی از باشگاه برق شیراز در گذشته مطلب جمع آوری میکردیم. بارها و بارها شد که از کابران خواستیم که عکس ها و مطالب خودشان را برای ما بفرستند تا در وبلاگ کار کنیم به جز یکی دو نفر از دوستان، هیچکس حاضر به همکاری حتی گرفتن عکس با موبایل خود نشد حال همان دوستان گلایه مندند که چرا خبری از برق شیراز نیست!! جالب اینجاست که با تمام این تفاسیر و البته حواشی باز هم اخبار باشگاه برق شیراز در حد توان منعکس میشد بطوری که دیگر خبرگزاری ها اخبار خود را از این وبلاگ به دست می آوردند. متاسفانه در باشگاه برق شیراز مشکلاتی در سالیان اخیر وجود داشته که باعث شده نه تنها کسانی که مسئول انعکاس اخبار باشگاه هستند به آن شکل مطلوب که مدنظر است فعالیت نکنند بلکه جلوی دیگر افرادی که بدون چشم داشت سعی در انعکاس اخبار باشگاه را داشته اند گرفته شود. بهرحال بار دیگر عرض میکنم با شروع مسابقات اخبار و حواشی لیگ دسته سه نیز پوشش داده خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 آبان 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()