چند روزیست اخباری پیرامون راه اندازی تیم های ورزشی دیگری بنام برق جدید فارس در روزنامه ها و خبرگزاری ها درج گردیده ، بر آن شدیم صحت و سقم این ماجرا را از زبان مدیرعامل باشگاه جویا شویم.

مدیرعامل باشگاه برق جدید فارس در خصوص این مسایل گفت: سیاست باشگاه برق جدید فارس، صرفا تیم داری در رشته فوتبال نیست و قصد داریم در رشته های دیگر هم تیم داری کنیم و به معنای واقعی یک باشگاه باشیم. تمام تلاشمان این است که بصورت حرفه ای و اصولی باشگاه داری کنیم و در آینده گام های مثبتی جهت ارتقای ورزش استان برداریم.
مهندس اکبری با بیان این موضوع ادامه داد در حال حاضر تیم هایی بنام برق جدید فارس در مسابقات مختلف شرکت کرده یا خواهند کرد. از این تیم ها میتوان به تیم بسکتبال بانوان برق جدید فارس حاضر در سوپر لیگ ب بانوان کشور اشاره کرد. این تیم تا به حال دو دیدار برگزار کرده و این هفته دیدار سوم خود را نیز انجام خواهد داد. البته گفتنیست بازیکن اوکراینی آنها نیز از این هفته تیم را همراهی خواهد کرد.
مهندس اکبری در ادامه اشاره نمود که به جز تیم بسکتبال بانوان، تیم والیبال بانوان برق جدید فارس نیز از اواخر ماه جاری پای به مسابقات خواهد گذاشت. این تیم در لیگ برتر والیبال بانوان کشور حاضر خواهد بود و بازیکنان خوبی از جمله سه ملی پوش بزرگسال و سه ملی پوش جوانان نیز در اختیار دارد.
وی همچنین به تیم هندبال آقایان نیز اشاره کرد و توضیح داد این تیم در لیگ دسته یک کار خود را از اوایل آذرماه آغاز خواهد کرد. تیم هندبال مردان برق جدید فارس هفته گذشته اولین اردوی خود را برگزار کرده و این هفته نیز اردوی دیگری پیش رو دارد و قرار است تا شروع مسابقات اردوهای دیگری نیز در برنامه داشته باشند.
در پایان ایشان اشاره ای هم به تیم بسکتبال مردان در رده جوانان داشتند که البته بخاطر کمبود وقت در ثبت نام برق جدید فارس برای این تیم، آنها با نام دیگری در مسابفات حضور خواهند داشت اما از سوی باشگاه برق جدید حمایت مالی خواهند شد.
 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 آبان 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()