تیم فوتبال برق جدید فارس که در هفته ششم رقابت ها بعلت عدم حضور تیم هشتگرد ، یک برد بی دردسر را کسب کرد این روزها در حال تمرین و آماده سازی خود برای رویارویی با تیم ملی پوشان تبریز است.
بد نیست مروری داشته باشیم بر برنامه های برقیها قبل از رویارویی با تیم تبریزی.


نارنجی پوشان شیرازی امروز صبح(پنجشنبه) در سالن بدنسازی زیر نظر مربیان خود تمرین وزنه انجام دادند. آنها پس از پشت سر گذاشتن تمرین وزنه به خوابگاه (واقع در طبقه فوقانی دفتر باشگاه) رفتند تا ضمن صرف ناهار استراحتی هم قبل از تمرین بعد ازظهر داشته باشند. لازم به ذکر است این خوابگاه جهت استقرار بازیکنان غیر بومی برق جدید فارس تجهیز و تمام مایحتاج بازیکنان نیز در همان محل تامین میگردد.
 تمرین بعدازظهر طبق برنامه راس ساعت 15 در زمین چمن عقاب برگزار گردید و طبق معمول بازیکنان زیر نظر سرمربی و مربیان خود تمرین بانشاطی را پشت سر گذاشتند.
تمرینات شیرازیها جهت حضور هرچه قوی تر مقابل تیم تبریزی فردا و پس فردا هم ادامه خواهد داشت. آنها روز جمعه ساعت 11 تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد و در نهایت آخرین تمرین را روز شنبه در زمین چمن عقاب برگزار میکنند.

صبح روز یکشنبه اعضای تیم برق جدید به سمت تهران پرواز خواهند کرد و پرواز بعدی شان نیز ظهر همان روز به مقصد تبریز خواهد بود.
 روز دوشنبه مقابل ملی پوشان تبریز صف آرایی میکنند و پس از پشت سر گذاشتن دیدار هفته هفتم نیز ابتدا به سمت تهران و سپس به مقصد شیراز پرواز خواهند نمود.


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 آبان 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()