حضور آقایان هنرپیشه و حاج کاووس عباسی سر تمرین برقیها

تیم فوتبال برق جدید پس از تمرین وزنه امروز صبح ، بعد از ظهر راس ساعت 14:45 تمرین خود را در زمین چمن عقاب برگزار کرد. برقیها طبق معمول زیر نظر سرمربی و مربیان خود البته در غیبت وحید مرادی که جهت برگزاری کلاس های مربیگری در تهران بسر میبرد ، تمرین خوب و با نشاطی را در هوای ابری شیراز پشت سر گذاشتند.آنها در این تمرین به سانتر از جناحین، شوت به سمت چارچوب و تک به تک با دروازه بان پرداختند.
 البته این تمرین مهمانان ویژه ای نیز داشت ؛ آقایان فرزاد هنرپیشه رئیس هیات فوتبال استان و حاج کاووس عباسی رئیس هیات فوتبال شیراز بهمراه آقایان بردبار مالک باشگاه و مهندس اکبری مدیرعامل و امیر منجمی از نزدیک نظاره گر تمرین بازیکنان برق جدید بودند.

در پایان تمرین طی مراسم مختصری از بازیکنان جهت پیروزی مقابل نیروی زمینی قدردانی شد.(ادامه مطلب)

در این مراسم، آقای فرزاد هنرپیشه ضمن تبریک بابت روند رو به رشد تیم برق جدید و همچنین بمناسب پیروزی هفته گذشته مقابل صدرنشین گروه، اشاره داشتند که شیرینیهای آن پیروزی را باید کنار گذاشت و این هفته تمام فکر و ذکر خود را برای بازی پیش رو گذاشت. رئیس هیات فوتبال استان ادامه داد که این تازه ابتدای کار است، کارهای مهمتری در ادامه راه باید انجام شود. لیگ دسته دو یک ماراتن است و تیمی که میخواهد صعود کند راه بسیار سخت و نفس گیری را باید طی نماید. وی همچنین در ادامه سخنان خود اذعان نمود که در یک مجموعه تعهداتی مابین بازیکنان و باشگاه وجود دارد. متاسفانه شاهد هستیم که در نزدیک به هفتاد درصد باشگاه ها بازیکنان به این تعهدات عمل میکنند ولی باشگاه ها در انجام وظایف خود کم کاری مینمایند. اما بحمدالله در این مجموعه با مدیریت آقای بردبار و آقای مهندس اکبری و دیگر دوستانشان شاهد آن هستیم که همه به تعهدات خود عمل کرده و طبق دیده ها و شنیده ها از مشکلاتی که در دیگر باشگاه ها وجود دارد در اینجا خبری نیست.او ضمنا با اشاره به توان بالای کادر فنی تیم و این موضوع که این ذهنیت در حال القا به بازیکنان حرفه ای برق جدید است ابراز امیدواری نمودند که بار دیگر مثل فصل گذشته شاهد صعود یک تیم از استان به لیگ یک باشیم .وی در پایان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای باشگاه برق جدید فارس و صعود به لیگ دسته یک مجددا اشاره کرد که باید بدانید این تازه ابتدای کار است و در آینده کارهای بزرگتری خواهید داشت که با برنامه ریزی و تلاش انشالله آنها را هم به انجام خواهید رسانید.

پس از آقای هنرپیشه، آقای بردبار مالک باشگاه به ایراد سخن پرداختند. آقای بردبار ابتدا پیروزی تیم را تبریک گفت و به این موضوع پرداخت که قصد داریم به معنای واقعی کلمه باشگاه داری کنیم.ما با برد در دیدار گذشته کار خارق العاده ای انجام نداده ایم ،با تلاش بچه ها و کمک خدا توانستیم سه امتیاز را بگیریم اما باید آن بازی را فراموش کنیم و به بازی این هفته مقابل هشتگرد فکر کنیم. چه بسا این بازی بسیار سخت تر از دیدار قبل باشد .اگر میخواهیم در آینده کارهای بزرگ انجام دهیم باید گام های بلند نیز برداریم و اهداف بزرگی داشته باشیم.
وی در ادامه اشاره نمود از ابتدای فصل به بچه ها این قول را داده بودیم بابت هر برد چه خانگی و چه بیرون از خانه پاداشی خواهند داشت و خوشبختانه تا بدینجا موفق شده ایم این وعده را عملی کنیم. امروز نیز جمع شده ایم تا هدیه ای به بازیکنان اهدا کنیم اما این هدیه از طرف یکی از هواداران باشگاه است که البته ساکن تهران میباشد. این هوادار قبل از بازی با نیروی زمینی وعده کردند که در صورت پیروزی در این دیدار یک ربع سکه به بازیکنان اهدا نمایند. این حرکت شاید بار مالی خیلی زیادی نداشته باشد اما از این بابت که نشان دهنده پیوند باشگاه با هوادارانش است بسیار ارزشمند و مقدس است.
آقای بردبار در پایان ضمن آروزی موفقیت در بازیهای پیش رو اظهار داشت که علاوه بر بازیکنانی که در بازی با نیروی زمینی حضور داشتند ، در این مراسم از کسانی که در آن بازی همراه تیم نبودند نیز قدردانی میگردد چراکه همگی یک تیم هستیم و با هم برای رسیدن به هدف گام بر میداریم.

در نهایت این هدایا توسط آقای هنرپیشه و با حضور آقایان بردبار، مهندس اکبری و امیر منجمی به بازیکنان ، کادر فنی و سرپرست تیم اهدا شد.

در ادامه تصاویر امروز را مشاهده میفرمایید:


نوشته شده در تاریخ جمعه 15 آبان 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()