خلع سلاح نیروی زمینی توسط لشکر نارنجی ...

ترکیب تیم نیروی زمینی:
آرمان شهداد نژاد، مهران فرضیات، محمد کوتی، سید ساسان شیرمردی، حامد زمانی، میثم کریمی، سعید حیدری، احسان پور شیخعلی، محمد معاوی، عباس عسگری و سهیل هزار جریبی
سرمربی:فرشاد فلاحت زاده

ترکیب تیم برق جدید فارس:
مهدی خسروی دوست، قاسم رزمی، مهرداد علیزاده، سعید رکنی، مجید بهروزی ، جواد زارعی، مهران نورافکن، محمدرضا رضایی، صادق رضایی،رسول بهاروندی و احمد نصیری
تعویض ها:علی عزیزی، پوریا زارع موذبیه، علی فال اسیری
سرمربی :وحید رضایی


ساعت 14:30شروع نبرد صدرنشین گروه با نارنجی پوشان شیراز بود. در پایان این دیدار حساس و نزدیک این برقیها بودند که توانستند توسط گل دقیقه 28 قاسم رزمی ضمن دشت اولین پیروزی خارج از خانه، اولین شکست را هم به تیم حریف تحمیل نمایند. قاسم رزمی توانست روی ریباند توپی که رسول بهاروندی از روی یک ضربه ایستگاهی به سمت دروازه شلیک کرده بود ، از موقعیت نهایت استفاده را ببرد و گل سه امتیازی برقیها را در این دیدار بثمر رساند.

نارنجی پوشان شیراز همانطور که قول داده بودند مقابل هر تیمی چه خارج از خانه و چه داخل خانه تنها برای کسب سه امتیاز به میدان بروند، این بار بر خلاف گذشته، در بازی بیرون از خانه به حق خود رسیدند و با دوندگی و تلاش بی امان و با ارائه یک نمایش حساب شده تیم صدرنشین و مدعی اصلی گروه را از پیش رو برداشتند تا علاوه بر خط و نشان کشیدن برای سایر رقبا با 9 امتیاز به رده سوم جدول صعود کنند.
لازم به ذکر است علیرغم اینکه باشگاه ، هواداری به تهران اعزام نکرده بود اما در این دیدار بیش از صد نفر از روی سکوها تیم برق جدید را تشویق کردند تا شیرازیها در این دیدار تنها نباشند.

دیگر مدعیان این گروه نیز این هفته برای برقیها بازی کردند. اکسین البرز به زحمت و در دقیقه 94 توانست مقابل شهرداری کاشان به تساوی یک بر یک برسد. همچنین دو تیم شهرداری بندرعباس و بعثت کرمانشاه نیز پس از نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 آبان 1394    | توسط: مهدی MOLE    |    | نظرات()